Wat is gelaagd veiligsheidsglas?
Gelaagd glas word opgebouwd uit verschillende lagen, b.v. gelaagd glas 44.1 bestaat uit 2 lagen 4mm niet gehard glas met daartussen 1 laag transparante folie en zo word 55.2 samengesteld uit 2 lagen 5mm niet gehard glas en 2 lagen transparante folie.
Deze folie zorgt ervoor dat bij breuk de scherven aaneen blijven en er geen gevaar is voor letsel. Bij ons kunt u gelaagd glas bestellen in de volgende uitvoeringen: 33.1, 44.1, 44.2, 55.2, 66.2...enz.
Gelaagd glas word hoofdzakelijk gebruikt voor doorval beveiliging in b.v. balustrades en in publieke ruimtes waar het glas zonder gaten of uitsparingen bevestigd kan worden.
Voor veiligheidsglas geldt een specifieke regeling. Deze kunt u HIER vinden.
Voordelen gelaagd veiligheidsglas
- Twee of meer glasbladen, samengesteld met behulp van één of meerdere PVB-folies (polyvinylbutyral)
- De opbouw van de samenstelling bepaalt het veiligheidsniveau op het punt van de bescherming van personen en goederen: voorkoming van ongelukken, letselbeperking of inbraak, maar ook kogelwering of explosiewering (samenstelling met polycarbonaat mogelijk)
- Verbeterde geluidsisolatie en bescherming tegen ultraviolette straling
- Leverbaar met verschillende typen PVB: blank, gekleurd (mat-wit of basiskleuren) of decoratief (groot palet kleuren en geometrische motieven)
- Tal van combinatiemogelijkheden met beglazingen uit het basisgamma van Glaverbel verlenen Stratobel aanvullende functies zoals zonwering, verbeterde warmte-isolatie of decoratie
Levering gelaagd veiligsheidsglas
Wij leveren dit product in Nederland (m.u.v. de waddeneilanden) en in België in de provincies Oost Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams Brabant en Limburg. Gehard glas heeft vanwege de extra bewerkingen een levertijd van ca. 15 á 20 werkdagen. Spoedleveringen zijn ook mogelijk, maar brengen extra kosten met zich mee.
Gelaagd veiligheidsglas bestellen:
- Genoemde prijzen zijn exclusief BTW. Afhankelijk van ordergrootte en afleveradres wordt evt. (gratis) bezorgd.
- Bij bestelling in combinatie met isolatieglas gelden de bezorgvoorwaarden van isolatieglas
- Grote platen om zelf te snijden (“vrije maten”) op aanvraag
- Evt. prijzen voor bewerkingen (b.v. slijpen, modellen e.d) zijn op aanvraag
- Prijs is inclusief verwijderingsbijdrage (€ 0,50 per ruit)
- Minimaal te berekenen oppervlakte is 0,5m2 per ruit
- Prijzen gelden tot 3 m2
- Inclusief verplichte transportverzekering (1,5%) bij bezorging
Stuur een email met de gewenste maten, aantallen en afleveradres naar info@glasdiscount.nl en wij sturen u geheel vrijblijvend een offerte toe.
Op deze pagina vind je meer informatie over de levering of het afhalen van bestellingen.
Afhalen
Orders met glasproducten of toebehoren kunnen afgehaald worden op locatie in Loenen (Gelderland). Afhalen op locatie kost €15,- Op het moment dat de leverdatum van de fabriek bekend is, krijg je van ons een e-mail met daarin de afhaaldatum en de adresgegevens. Bij Glasdiscount houden we de volgende aandachtspunten in acht om de veiligheid ten aller tijde te waarborgen.
- Kinderen zijn op het gehele terrein bij Glasdiscount niet toegestaan.
- Het glas wordt door een medewerker vanuit de loods naar buiten gedragen. Het personeel bij Glasdiscount is niet bevoegd om het glas in de auto te zetten en dus ook niet aansprakelijk voor eventueel letsel en/of schade bij het afhalen van glasproducten.
- Houd voordat je het glas of toebehoren op komt halen rekening met het vervoersmiddel dat je gebruikt. Zorg dat uw kofferbak / achterbank geheel leeg is (geen kinderstoeltjes etc);
- Veiligheidshandschoenen en handschoenen zijn verplicht tijdens het afnemen van glasproducten. Denk ook aan veilige kledingstukken.
- Bij afhalen is het NIET toegestaan onze glashal te betreden uit veiligheidsoogpunt, wij verzoeken u buiten te wachten.
Afhaaltijden
Levering
De levertijd is afhankelijk van hetgeen je besteld hebt. Afhankelijk van de voorraad en de routes die gereden worden kan de levertijd een paar dagen eerder of later uitvallen. Om de transportkosten zo laag mogelijk te houden proberen we leveringen in de 'uithoeken' van ons land zoveel mogelijk te combineren.
We gaan er vanuit dat je de order met zorg hebt samengesteld en dat deze goed gecontroleerd is. Mochten er eventuele wijzigingen plaats moeten vinden, kun je dit kosteloos wijzigen binnen 24 uur. Na 24 uur worden er kosten in rekening gebracht. Houd er rekening mee dat de leverdatum afhankelijk is van de transportroutes die wij hanteren. De transportroutes kun je hieronder vinden. Woon je op een locatie waar het leveren met een vrachtwagen met oplegger onmogelijk is, dien je dit van te voren aan te geven.
Glas Orders worden altijd op de begane grond gelost. De glas orders en orders met grote ruiten worden geleverd op een glasbok. De glasbok dien jij zelf binnen 4 weken leeg te maken en af te melden. Mocht je de glasbok niet afmelden, dan wordt er 2,50,- per dag in rekening gebracht. Heb je ‘grote ruiten’ besteld (> 1,5 m2) dan dient er iemand thuis te zijn om te helpen bij het lossen. Een ruit van 1,5 m2 weegt al snel 35 kg en is daardoor niet alleen te tillen. Voor kleinere ruiten hoef je niet thuis te zijn. In dat geval kun je een paar latjes klaar leggen en een briefje ophangen op de plek waar je het glas gelost wilt hebben. Controleer de glas order altijd op eventuele fabricagefouten.
Bij een combinatieorder van glas en glastoebehoren zullen de glastoebehoren en eventuele ventilatieroosters waarschijnlijk eerder geleverd worden. Deze producten worden met een pakketdienst verzonden.
De bovenstaande levertijden zijn echter indicaties, de daadwerkelijke levertijden kunnen hiervan afwijken.
Verzendkosten Nederland & België
Omdat glas door onze eigen gespecialiseerde glas bezorgdienst bezorgd wordt rekenen wij aparte verzendkosten voor bestellingen waar glas en glastoebehoren gecombineerd worden. Glasbenodigdheden worden door een pakketdienst geleverd.
Waddeneilanden: wij leveren de bestelling op de wal bij een transporteur die bekend is op het waddeneiland, de transportkosten vanaf de wal krijg je door van de vervoerder die de bestelling bezorgd op het eiland waar je woont. Indien het vereist is dat het glas i.v.m. transport verpakt wordt krijg je van Glasdiscount losstaand een prijs voor de transportverpakking/kist.