Vervang de beglazing door dubbel glas premium HR++ met een Ug-waarde van 1,0 W/m2.K. Je bespaart dan al snel enkele honderden euro's per jaar op uw energiekosten.
Ons dubbel glas HR++ premium is een energiebesparende 4-seizoenen beglazing. Dubbel glas premium HR++ isoleert 6 keer beter dan standaard enkel glas en geeft 3 keer meer warmte isolatie dan dat gewoon dubbelglas geeft. Het blijft in de winter binnen dus veel warmer omdat er aanzienlijk minder binnen-warmte verloren gaat. Daarnaast profiteer je volledig van de gratis invallende zonnewarmte.
Bij zonnige periodes biedt dubbel glas HR++ premium isolatieglas een optimale warmtewering tegen de zon om ongewenste warmte buiten te houden. Uiteraard belemmert dit de lichtinval niet.
Gelaagd glas voor dakbeglazing
Voor het gebruik van glas in daken gelden verschillende voorschriften. Er gelden specifieke eisen voor dakbeglazing. Voor gelaagd glas voor dakbeglazing is de minimale samenstelling: 44.2 nodig. Hierbij moet de spouw minimaal 6 zijn.
Laat jouw dubbel glas HR++ premium inmeten
Om zeker te zijn van de exacte maatvoering kun je er voor kiezen om gebruik te maken van onze inmeet service. Een monteur zal dan een afspraak met je maken om te komen inmeten. Je weet dan zeker dat de maten kloppen. Mocht je vragen hebben over dubbel glas premium HR++, stuur dan gerust een mailtje naar info@glasdiscount.nl.
De isolatie van Dubbel glas HR++ premium
Dubbel glas HR++ premium isoleert tot wel 6 keer beter dan enkelglas en biedt maar liefst 3 keer meer isolatie dan gewoon dubbelglas zonder coating en gasvulling. Dubbel glas HR++ premium houdt ongewenste zonnewarmte buiten tijdens warme seizoenen. Hierdoor hoef je minder te koelen en bespaar je energiekosten. In de winter profiteert je optimaal van gratis zonnewarmte.
Met een samenstelling van 5 - 16mm spouw- *4 heeft HR+++ glas een Ug-waarde van 1,0 W/m2.K, een g-waarde van 0,5 en een TL-waarde van maar liefst 70%.
Het energielabel van Dubbel glas HR++ premium
Het energielabel geeft betrouwbare informatie over de energiezuinigheid van de woning. Met klassen en kleuren geeft het label voor woningen aan hoe energiezuinig een huis is in vergelijking met soortgelijke huizen. Een huis met een groener energielabel is meer waard. Huizen met een groener label worden over het algemeen makkelijker verkocht. Mogelijk zelfs met een hogere prijs dan woningen met een rood label. Dubbel glas HR++ premium is de beste isolerende beglazing die momenteel aangeboden wordt en helpt dus zo veel mogelijk bij het creëren van een zo groen mogelijk label.
Dubbel glas HR++ premium met ventilatieroosters:
Ook kun je verschillende soorten ventilatieroosters bij het dubbel glas HR++ premium bestellen. Let hierbij op de roosteraftrek/glasaftrek! Deze dien je zelf in mindering te brengen op de hoogtemaat van de beglazing.
Denk ook aan beglazingsmaterialen. Deze kun je bijbestellen bij categorie: toebehoren.
Op deze pagina vind je meer informatie over de levering of het afhalen van bestellingen.
Afhalen
Orders met glasproducten of toebehoren kunnen afgehaald worden op locatie in Loenen (Gelderland). Afhalen op locatie kost €15,- Op het moment dat de leverdatum van de fabriek bekend is, krijg je van ons een e-mail met daarin de afhaaldatum en de adresgegevens. Bij Glasdiscount houden we de volgende aandachtspunten in acht om de veiligheid ten aller tijde te waarborgen.
- Kinderen zijn op het gehele terrein bij Glasdiscount niet toegestaan.
- Het glas wordt door een medewerker vanuit de loods naar buiten gedragen. Het personeel bij Glasdiscount is niet bevoegd om het glas in de auto te zetten en dus ook niet aansprakelijk voor eventueel letsel en/of schade bij het afhalen van glasproducten.
- Houd voordat je het glas of toebehoren op komt halen rekening met het vervoersmiddel dat je gebruikt. Zorg dat uw kofferbak / achterbank geheel leeg is (geen kinderstoeltjes etc);
- Veiligheidshandschoenen en handschoenen zijn verplicht tijdens het afnemen van glasproducten. Denk ook aan veilige kledingstukken.
- Bij afhalen is het NIET toegestaan onze glashal te betreden uit veiligheidsoogpunt, wij verzoeken u buiten te wachten.
Afhaaltijden
Levering
De levertijd is afhankelijk van hetgeen je besteld hebt. Afhankelijk van de voorraad en de routes die gereden worden kan de levertijd een paar dagen eerder of later uitvallen. Om de transportkosten zo laag mogelijk te houden proberen we leveringen in de 'uithoeken' van ons land zoveel mogelijk te combineren.
We gaan er vanuit dat je de order met zorg hebt samengesteld en dat deze goed gecontroleerd is. Mochten er eventuele wijzigingen plaats moeten vinden, kun je dit kosteloos wijzigen binnen 24 uur. Na 24 uur worden er kosten in rekening gebracht. Houd er rekening mee dat de leverdatum afhankelijk is van de transportroutes die wij hanteren. De transportroutes kun je hieronder vinden. Woon je op een locatie waar het leveren met een vrachtwagen met oplegger onmogelijk is, dien je dit van te voren aan te geven.
Glas Orders worden altijd op de begane grond gelost. De glas orders en orders met grote ruiten worden geleverd op een glasbok. De glasbok dien jij zelf binnen 4 weken leeg te maken en af te melden. Mocht je de glasbok niet afmelden, dan wordt er 2,50,- per dag in rekening gebracht. Heb je ‘grote ruiten’ besteld (> 1,5 m2) dan dient er iemand thuis te zijn om te helpen bij het lossen. Een ruit van 1,5 m2 weegt al snel 35 kg en is daardoor niet alleen te tillen. Voor kleinere ruiten hoef je niet thuis te zijn. In dat geval kun je een paar latjes klaar leggen en een briefje ophangen op de plek waar je het glas gelost wilt hebben. Controleer de glas order altijd op eventuele fabricagefouten.
Bij een combinatieorder van glas en glastoebehoren zullen de glastoebehoren en eventuele ventilatieroosters waarschijnlijk eerder geleverd worden. Deze producten worden met een pakketdienst verzonden.
De bovenstaande levertijden zijn echter indicaties, de daadwerkelijke levertijden kunnen hiervan afwijken.
Verzendkosten Nederland & België
Omdat glas door onze eigen gespecialiseerde glas bezorgdienst bezorgd wordt rekenen wij aparte verzendkosten voor bestellingen waar glas en glastoebehoren gecombineerd worden. Glasbenodigdheden worden door een pakketdienst geleverd.
Waddeneilanden: wij leveren de bestelling op de wal bij een transporteur die bekend is op het waddeneiland, de transportkosten vanaf de wal krijg je door van de vervoerder die de bestelling bezorgd op het eiland waar je woont. Indien het vereist is dat het glas i.v.m. transport verpakt wordt krijg je van Glasdiscount losstaand een prijs voor de transportverpakking/kist.